PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1308}

Zabójcza broń

Lethal Weapon
7,6 129 653
oceny
7,6 10 1 129653
7,6 24
oceny krytyków
Zabójcza broń
powrót do forum filmu Zabójcza broń

znowu se obejrzalem

ocenił(a) film na 10

po angielsku a ze jestem w angli i mam tylko wideo to filmy mam tylko po angielsku juz z 70 obejrzalem i czasami jetem zaskoczony co tracilem przez tlumaczenie na polski niektorych angielskich tekstow po prostu uswiadomilem sobie ze w polsce tlumacze to albo barany albo pijacy co nie wiedza co pisza albo po prostu maja w dupie robote i to co sie o tej robocie napisze no ale jestem szczesliwy ze wiekszosc filmow mam po angielsku oprocz monty pythona to jest dla mnie za trudne jednak wole z tlumaczeniem bo malo co rozumiem to wyzsza pulka angielskiego niestety tu ja jestem baranem
o filmie spojlery
tylko jedno mnie smieszy po co sie pytali na pustyni co wie mogli go po prostu zabic i corke tez widac ze jest zrobiony troche dla tych co chca widziec ze dobro zawsze wygrywa
no ale dobry film fajnie sie oglada 2 z tego co pamietam jest lepsza jak z terminatorem 2 lepsza chciarz gremliny lubie bardziej 1 i crittersy tez ale znowu chuckego lubie najbardziej 3 hellraiser znowu mam dylemat bo wszystkie sa chore i nie wiem ktory najlepszy martix jedynka najlepszy cube tez speed jedynka tez die hard 1 najlepszy ale wszystkie sa spoko

użytkownik usunięty
Chucky_Tbg

"po co sie pytali na pustyni co wie mogli go po prostu zabic i corke tez"

Pytając "co wie?" mieli głównie na myśli co wie policja. Zabicie jego i córki nic by nie dało, gdyby cała policja wiedziała co, gdzie i kiedy ma się odbyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones