PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1308}

Zabójcza broń

Lethal Weapon
7,6 129 669
ocen
7,6 10 1 129669
7,6 24
oceny krytyków
Zabójcza broń
powrót do forum filmu Zabójcza broń

szukam sceny...

ocenił(a) film na 8

Ostatnio obejrzałem sobie po latach jedynkę i brakuje mi jednej sceny, albo okrojona wersja albo w innej części jest. Jestem pewny ze widziałem taka scenę w której gościu barykaduje się w mieszkaniu i ostrzeliwuje z okna, Policja leży i czeka na AT a Riggs z polowy parkingu gościa zagaduje aby nagle go z pistoletu zastrzelić. Kojarzy ktoś w której części jest ta scena bo bylem pewny ze w 1?

ocenił(a) film na 8
wlodek76

Trochę namieszałeś w Twojej wypowiedzi; w związku z tym, część wydarzeń z "jedynki" kojarzę, inne zaś pozostawiają wątpliwości i właściwie sam już nie wiem do końca, o co tak naprawdę Ci chodziło. Mógłbyś napisać to trochę przystępniej? I czy pisząc AT nie miałeś na myśli ATF?

ocenił(a) film na 8
Shiloh

pisząc AT miałem na myśli antyterrorystów, Chodziło mi o to ze sobie obejrzałem ostatnio 1 i bylem pewny ze powinna być tam scena którą opisałem. Bo wystraszyłem się ze może mam już jakieś objawy starości skoro mieszają mi się wątki w częściach. Ale już doszedłem do ładu, oglądałem okrojona wersje. Przejrzałem galerie i fotka 21 to ta scena. Wiec jest w pierwszej części i z moja pamięcią jest ok. A w sumie to fajna scena, ciekawe dlaczego wycięta w wersji którą oglądałem.

wlodek76

Scena ta, rzeczywiście jest w jedynce w wersji reżyserskiej. Można ją znaleźć na YouTube' ie wpisując "Mister sniper sir" o ile dobrze pamiętam :)

ocenił(a) film na 9
wlodek76

Pojawiła się dopiero w wersjach reżyserskich DVD (wcześniej była w dodatkach) zarówno w wersjach VHS-owych jak i TV oraz niestety (a po pewnej refleksji jednak stety) nie ma jej w kompletnym wydaniu wszystkich części na Blu Ray, które w zeszłym roku zakupiłem - postawiono na wersję kinową, która była najlepsza...W scenach wyciętych jeż też scena z Rigsem chlejącym w barze i bijącym w kiblu paru żuli, którzy go zaczepili...

ocenił(a) film na 8
RogerVerbalKint

dzięki za podpowiedź bo tej sceny nigdy nie widziałem, od razu na YouTube uderzyłem i https://www.youtube.com/watch?v=KkpmiztjeOg

wlodek76

Faktycznie pierwszy raz widzę tą scenę.

wlodek76

zdjecie z "Oceny aktorow" jest z tej sceny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones