PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1308}

Zabójcza broń

Lethal Weapon
7,6 129 669
ocen
7,6 10 1 129669
7,6 24
oceny krytyków
Zabójcza broń
powrót do forum filmu Zabójcza broń

moim zdaniem bardzo ciekawe porównanie - nie wiem czy ktoś wcześniej zaproponował taką dyskusję ale zapraszam mimo wszystko do wypowiadania się :) Moim zdaniem z tych ośmiu filmów najlepsza jest:
1) Szklana Pułapka 3
2) Zabójcza Broń 1
3) Zabójcza Broń 3
4) Szklana Pułapka 1
5) Zabójcza Broń 2
6) Szklana Pułapka 2
7) Zabójcza Broń 4
8) Szklana Pułapka 4
podsumowując minimalnie wygrywa Zabójcza Broń - zależy od sposobu punktowania miejsc ale duet Gibson-Glover jest bezkonkurencyjny.

ocenił(a) film na 8
Smooth_DCD_Ludlow

Dla mnie to najlepsze sa zawsze pierwsze czesci,kontynuacje praktycznie powielaja tylko,w sumie postawie delikatnie na zabojcza bron bo jednak jak napisales ten duet naprawde jest dobry,kto wie jak by wiliss gral z kims w duecie,a tak to co dwie glowy to nie jedna,no i jeszcze pestki tez fajnie gral,ale tak naprawde ciezko.

babe11

miejsca 1-4 zabójcze bronie
miejsce 5-8 szklane pułapki
Moim zdaniem (również), uważam że Gibson-Glover są nie do pobicia. Oczywiście szklane pułapki też dobrze się ogląda, ale jednak czwarta czesc szklanej pułapki jest dużo gorsza od poprzednich. Zaś zabójcze bronie wszystkie są dobrze zrobione i na żadnej sie nie da nudzić. Aktorzy+humor+akcja robią swoje:)
Pozdrawiam:)

Smooth_DCD_Ludlow

Ja zdecydowanie wolę Zabójczą Broń ale Szklana Pułapka też jest super (szczególnie pierwsza i czwarta część).

Smooth_DCD_Ludlow

1.Zabojcza bron cz 1 -4 trzyma poziom
natomiast Szklana pułapka cz 1 i 3 sa najlepsze z kolei 2 ,4 i 5 sa niestety cienkie dla mnie

ocenił(a) film na 10
Smooth_DCD_Ludlow

Oglądając oba filmy na świeżo w kinie, większe wrażenie wywarła na mnie Szklana. Mam na uwadze pierwsze odsłony. Potem myślę, koło remisu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones