PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1308}

Zabójcza broń

Lethal Weapon
7,6 129 669
ocen
7,6 10 1 129669
7,6 24
oceny krytyków
Zabójcza broń
powrót do forum filmu Zabójcza broń

...to jest chyba najczęściej powtarzany film TVN-u...czasem mam wrażenie że leci co parę miesięcy - ta czy inna częśc :]

dokładnie. Bo TVN to gniot przeraklemowany

damaka12

Nawet teraz w przeciągu chyba styczeń/marzec leci na TVN, co mnie po prostu wkur*ia.

mareczekp2

TVN teraz nowe filmy daje ;) A że Zabójcza Broń leci, to dobrze. To jeden z filmów które można oglądać 60 razy i tak się nie znudzi.

ocenił(a) film na 7
bisban

A zauważyliście, że ostatnio TVN puścił ZB1 bez reklam? Dziwne...

gurney

wole te reklamy niz ten film:)

użytkownik usunięty
gurney

nie zauważyłam bo mimo że ten film już tyle razy leciał w TVN to go jeszcze ani razu nie oglądałam całego i raczej nie mam zamiaru....zresztą z reklam można już cały film poznac.

bisban

Zgadza się, nawet 100 ;)

Ale to, że puszczają to wcale nic nie znaczy! Przecież to Ty, jako widz decydujesz co chcesz obejrzeć, no chyba, że masz tylko kilka programów:-) Dla mnie mogą to puszczać nawet codziennie, co nie znaczy, że film będę odbierał gorzej (sytuacja podobna jak z "Home Alone"). Zresztą ostatnio leci tyle dobrych filmów na przeróżnych stacjach, że czasami muszę chwilę pomyśleć na co się zdecydować. A reklam z Polsatu chyba nic nie przebije:-)

użytkownik usunięty
BartSmith

no ja mam tylko te parę program bo nie mam kablówki (do szczęścia nie jest mi potrzebna) no i często nie mam co oglądac bo lecą właśnie same powtórki....czasem to dobrze bo leci film który lubię ale jednak mogliby więcej dawac nowości.

Zostaje Ci kupić filmy na Allegro (używki stoją często poniżej 10zł) lub internet:-)

Zbankrutowaliby, gdyby chcieli co tydzień raczyć widza spektakularną premierą. TVN najwyraźniej wie, które filmy w razie czego warto powtarzać częściej. ZB mogę oglądać znowu i znowu, i wciąż ten film uwielbiam. Jeszcze nigdy nie żałowałam, jeśli zauważyłam w programie, że TVN nadaje powtórkę ZB. Raczej z uśmiechem mówiłam: "O! To może znów sobie obejrzę?" Czemu nie? Dory film, można oglądać.

ocenił(a) film na 7

To jest jak z dowcipem. Pierwszy raz śmieszy, a drugi- jest żenujący

użytkownik usunięty

Bo leci co parę miesięcy i to jest ekstra bo za każdym razem go oglądam. Leciał chyba w styczniu a teraz znów lecą wszystkie części o 22.50 w czwartki - fantastycznie;d

Aj tam, "Na zabójczej ziemi" leci częściej:P

użytkownik usunięty
Jaskierbard

Nigdy w Życiu też często leci.

ocenił(a) film na 10

to może choć raz obejrzyj a nie narzekasz że ciągle leci, myślisz, że to tylko film o zabijaniu dla facetów, a to bzdura, elementy dramatu, komedii także są, moja dziewczyna też myślała że to kolejny pusty film o strzelaniu, zabijaniu a to nieprawda, obejrzała, zdanie zmieniła. polecam.

ocenił(a) film na 9

Mi się nigdy nie znudzi.

I dobrze bo to jedyny film który mogę oglądać w kółko o każdej porze dnia i nocy a nigdy mi się nie znudzi :D

ocenił(a) film na 9

TVN puszcza "Zabojcza bron"

Polsat "Kevina samego w domu" i "Kevina samego w Nowym Yorku"

a TVP1 "Mode na sukces" ktora dziala jak powtarzajacy sie ciagle ten sam film bo fabula tam sie nic nie zmienia (kazdy z kazdym fiki miki bara bara itd. itp.) chyba ze w ostatnim odcinku Ridge wybuduje wehikul czasu cofnie sie w przyszlosc i wszystko zacznie sie od nowaXD

pozdro:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones