PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1308}

Zabójcza broń

Lethal Weapon
7,6 129 596
ocen
7,6 10 1 129596
7,6 23
oceny krytyków
Zabójcza broń
powrót do forum filmu Zabójcza broń

Skąd taka ocena ?!

ocenił(a) film na 6

Ludzie, ja rozumiem że film sensacyjny i że przyzwoity ale jak czytam, że nazywacie to arcydziełem i argumentujecie bo klasyka to ja się pytam czy każdy "stary" film to arcydzieło ? Lubię produkcje z lat 80-tych ale ten jest naprawdę przereklamowany, początek był wielce obiecujący ale niestety im dalej w las tym większa głupawka, piję do zachowania tych pseudo czarnych charakterów, którzy niby ot tacy potężni a działali jak amatorzy, już przeciwnicy w filmach z Chuckiem Norrisem wykazywali większy iloraz inteligencji. Film to przede wszystkim robota doskonałego duetu aktorskiego i nic poza tym. Scenariusz jest koszmarny, autor sam nie wiedział do końca co chce pokazać a to co mu udało się sklecić w całość widzimy w postaci tego filmu. Gdyby można było wystawić ocenę: nijaki to bym go tak ocenił, bo po seansie miałem uczucie że nie wiem co oglądałem. Sensacja owszem ale ani to dobre ani to złe, takie nijakie, bez polotu i wigoru. Śmieszyło, że w jednej chwili robią klimat Bożego Narodzenia, by później uciec od tego i miałem wrażenie że to dzieje się latem. Pomieszanie pór roku, to na pewno też nie na plus i finałowa walka, co to w ogóle ma być ?! Żenada, jawny dowód na brak pomysłu, bo moje odczucie jest takie: do pewnego momentu scenariusz pisał jakiś dojrzały koleś a w pewnym momencie przekazał dalsze pisanie nastoletniemu synkowi i dlatego tak to wygląda jak wygląda.

Bronson87

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 20 luty 20 marzec 21 kwiecien 22 maj 23 czerwiec 26 lipiec 29 sierpień 29 wrzesień 28 październik 26 listopad 22 grudzień 20
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 9 luty 10 marzec 11 kwiecien 12 maj 14 czerwiec 16 lipiec 18 sierpień 19 wrzesień 19 październik 16 listopad 12 grudzień 9
Temperatura wody [°C]:
styczen 16 luty 15 marzec 15 kwiecien 16 maj 16 czerwiec 18 lipiec 19 sierpień 20 wrzesień 20 październik 19 listopad 18 grudzień 17
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 7 luty 8 marzec 8 kwiecien 9 maj 9 czerwiec 9 lipiec 11 sierpień 11 wrzesień 9 październik 8 listopad 7 grudzień 7

Wesoły kolego oto rozkład temperatur w Los Angeles... tak żebyś nie myślał, że policjanty ;D marzną w grudniu w każdym zakątku globu.

Bronson87

Tak samo miałem wrażenie że film dzieje się w Boże Narodzenie a potem jak by był lipiec czy sierpień. Nie wiem o co chodziło autorom .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones