PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6855}

Koszmar z ulicy Wiązów 3: Wojownicy snów

A Nightmare On Elm Street 3: Dream Warriors
7,0 23 573
oceny
7,0 10 1 23573
6,7 11
ocen krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów 3: Wojownicy snów
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów 3: Wojownicy snów

CZY NAJLEPSZA?

ocenił(a) film na 10

Czy ktoś jeszcze oprócz mnie uważa że ta część jest najlepsza z całej serii a nie pierwsza?

sepultura_fan

Równie dobrze każda z pozostałych części może być lepsza od pierwszej a podobno to 2 jest najgorsza ;)

ocenił(a) film na 10
sepultura_fan

Ja uważam :-) Wojownicy snów to moja ulubiona część :-)

ocenił(a) film na 8
InowroclawskiWilk

Dla mnie ta część jest najlepsza i jedyna akceptowalna z serii.

P.S. Lubię jeszcze "Freddy versus Jason"

ocenił(a) film na 10
Shiloh

:D więc nie jestem sam.

ocenił(a) film na 10
Shiloh

A więc nie jestem sam :D

użytkownik usunięty
sepultura_fan

Ja natomiast obejrzałem jak na razie pierwsze 3 części i tą uważam za najgorszą. Są gusta i guściki. ;)

ocenił(a) film na 7

Z tego co pamiętam - "trójka" była najlepsza. Bardzo mi w pamięci utkwiła scena z "marionetką". Chyba muszę Freddiego odświeżyć. :)

ocenił(a) film na 10

Vincere91 wypraszam sobie. Nie guścikuj mi tu bo ja widziałem 5 pierwszch koszmarów jak ty jeszcze sikałeś w pieluchy.

ocenił(a) film na 8
sepultura_fan

Tak się mówi "gusta i guściki" oznacza to, że każdy ma swój gust i swoje zdanie co nie oznacza, że Ty masz guścik (jesteś gorszy) - zapraszam: http://www.sjp.pl/co/gu%B6cik i nie unoś się tak bo się ośmieszasz.
Moim zdaniem najlepszą częścią jest 7 (nowy koszmar), ale ten (3) nie jest zły.

użytkownik usunięty
Gojira

No właśnie sepultura. Nawet to że wtedy sikałem w pieluchy nie odbiera mi prawa do takiej oceny. Teraz jestem już po obejrzeniu wszystkich siedmiu części i muszę powiedzieć że najlepsza była jedynka i dwójka, a najgorsza siódemka. Ale ogólnie wszystkie trzymały podobny poziom tylko ostatnia część była trochę inna i to nie przypadło mi do gustu. Ale ogólnie Freddy rządzi. ;)

ocenił(a) film na 10

No i amen. Pokój z wami brcia :D

sepultura_fan

Zgadzam się do jednego - to bardzo dobra część. Podobnie jak jedynka i nowy koszmar(1994) te uważam za najfajniejsze.

ocenił(a) film na 10
sepultura_fan

3 zdecydowanie najlepsza z calej serii!!! najbardziej utkwila mi w pamieci z dziecinstwa, niedawno odswiezylam cala serie i nie pomylilam sie to byla najlepsza czesc!!! oprocz 3 podoba mi sie jeszcze 1 i 6 :P
szkoda tylko ze usmiercili Nancy powinna grac we wszystkich czesciach

nelly_4

ja rowniez tak uwazam.3 czesc najlepsza!

sepultura_fan

Rozbudowane sceny śmierci. Wielki plus. Zwłaszcza za 'manipulowanie marionetką' i za zabójstwo narkomanki.
Zdecydowanie lepsza od części drugiej, ale nie przebije pierwszej. Możnaby je ustawić na jednym poziomie :)

ocenił(a) film na 6
sepultura_fan

dla mnie 1 i 3 na podobnym poziomie, z lekką przewagą dla 3 (: 2 była absolutnym nieporozumieniem. lecę dalej, cała noc przede mną! (;

ocenił(a) film na 9
postblue

pierwsza czesc najleprza...trojka trzyma poziom lecz nic strasznego to nie ma :/dwojeczke da sie zniesc, lecz te nastepne to trosze cienkie ;)

ocenił(a) film na 9
sepultura_fan

ja!
ja tak uważam!
ja!
:))

a tak powaznie-najbardziej pasuje mi klimat tej części

we're not alone...:)

użytkownik usunięty
sepultura_fan

NAJLEPSZA bo Freddy przy kazdym zabojstwie rzucal smieszny tekst

sepultura_fan

Najlepsza :):) warto

ocenił(a) film na 8
sepultura_fan

Pierwsze 3 części koszmarów są genialne. Reszte lepiej sobie odpuścić.

ocenił(a) film na 9
sepultura_fan

jak dla mnie naj

użytkownik usunięty
sepultura_fan

ja uważam,że pierwsza część bez dwóch zdań jest najlepsza,ale trójka też jeszcze może być

Wojownicy snów to moja ulubiona część :D

sepultura_fan

Trzecia część rzeczywiście bardzo dobra, ale nie wiem czy dużo lepsza od pierwszej. Stawiałbym je raczej na równi. Craven odwalił kawał dobrej roboty jednak.

ocenił(a) film na 8
sepultura_fan

Dla mnie najlepsza jest pierwsza część.

ocenił(a) film na 8
sepultura_fan

3 Część najlepsza, świetna muzyka, trzyma w niepewności 8/10 tylko dlatego ze scena z ozywionymi szczątkami troszkę kiepska, pozdro

sepultura_fan

W tym filmie najbardziej podobał mi się klimat lat 80-tych. Magicznych czasów, kiedy ludzie byli wolni, wszędzie wolno było palić, a w tle leciała naprawdę szczera i ambitna muzyka;) Żal mi tylko, że nie przeżyła Taryn, bo była to chyba najgłębsza postać w tym filmie - warta, żeby ją rozwinąć i dać zwycięstwo nad Freddym.

wacpan_rg

Średnia fabuła, ponad przeciętna muzyka i efekty specjalne 6-7/10

ocenił(a) film na 10
sepultura_fan

Ja też uważam że trójka najlepsza : ) Dobre też jest "Freddy vs. Jason" ale nie wiem czy zaliczacie to do serii "koszmar z ulicy wiązów"

ocenił(a) film na 9
sepultura_fan

Również uważam, tę część za najlepszą. Kapitalny klimat, super fatality Freddy'ego. =)
Całą sagę Koszmaru z ulicy Wiązów stawiam na pierwszym miejscu z gatunku horrorów.
Jestem dumny z tego, że wychowywałem się na filmach w latach '80-'90. Piękne czasy... :P
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones