PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5846}

Gliniarz

Cop
6,3 854
oceny
6,3 10 1 854
Gliniarz
powrót do forum filmu Gliniarz

Rewelacja! Nie tylko dla fanów Jamesa! Film jest po prostu genialny, scenariusz, zdjęcia, gra aktorska, co tu dużo mówić - polecam fanom dobrego kina!!!

klotz

Wracam do niego raz na 3 miesiące i szczerze mówiąc, to lekko przegiąłem z tymi rewelacjami. Mam po prostu sentyment do tej kasety... Dobre, policyjne kino z wątkiem psychologicznym. Świetna kreacja Woodsa, jedna z jego najlepszych ról w karierze. 8/10

ocenił(a) film na 7
klotz

Zawsze lubie obejrzec sobie film z James Woodsem, to bardzo dobry aktor i charakterny :)

jasiu15

Zgadzam się. Świetna rola jako glina. Podobał mi się też w "Videodrome". Świetny aktor.

ocenił(a) film na 7
klotz

Dzis ogladam to http://www.filmweb.pl/film/Samotny+w+obliczu+prawa-1989-11210
nawet jak film nie bedzie jakis super, to i tak fajnie popatrzec na niego, on raczej nigdy slabo nie gra (moza za wyjatkiem "The Hard Way", gdzie byl irytujacy)

klotz

Mocny kryminał. Najlepsza jest bajeczka, jaką tatuś opowiada dziecku na dobranoc :)
Może się mylę, ale w finałowej scenie wydaje mi się, że to nie James skacze na materace, a kaskader.

klotz

Z genialnością bym nie przesadzał, ale film faktycznie zacny, a scena (attention: mały SPOILER) znalezienia przez głównego bohatera ciała dziewczyny, z którą miał się spotkać całkiem mocna.
Nie wiem, czemu tak rzadko można to spotkać w tv, kiedy inne tytuły tłuką na okrągło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones