PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33524}

Amerykański ninja

American Ninja
6,1 8 786
ocen
6,1 10 1 8786
Amerykański ninja
powrót do forum filmu Amerykański ninja

Jak tu nie mieć sentymentu. Film bez zbędnego okrucieństwa, dawka humoru, walki ujdą. Steve James trochę niesie ten film ale Dudikoff daje radę. Można wypocząć widząc go setny raz. 8.

Winnetou28

Uważam oglądając po latach uważam bez problemu można zauważyć jak to zły i co gorsza głupi film ): Od Ninja którzy mają laser a nawet magiczne moce, ognia w dodatku magiczny dziadek-metor który od znika się i pojawia ;)

ocenił(a) film na 8
buterfly

Też pod tym kątem można ten film ocenić. Nic się nie dzieje. A ja niedawno widziałem wywiad jakiegoś naszego muzyka czy aktora. Mówił że będąc parę lat temu na jakimś lotnisku w USA spotkał Dudikoffa. Stał z boku, nieduży, wycofany. Podszedł do niego i zagadnął czy to on, z tego filmu o ninja? A aktor bardzo się zdumiał że ktoś go jeszcze rozpoznaje, a nawet zaszkliły mu się oczy.

Winnetou28

Mnie akurat setyment to tego filmu ominął ponieważ jest rocznik 95 :) - Wiec oceniam go przez pryzmat tego co widziałem, no a takie głupotki zwyczajnie bolą oczy zwłaszcza że film nie jest komedią ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones